Villa De Charme

Belangrijkste voorzieningen

  • 170 m²
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers

Locatie

    Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne van 170 vierkante meter zorgt voor een ontspannen verblijf met een bubbelbad, ligt op afstand van 4 km van de Grotten van Thouzon en biedt plaats aan 8 gasten.

    De 4-slaapkamer villa is binnen 10 minuten rjden weg van de Romeinse Tuin gelegen. Het vakantiehuis is gesitueerd binnen het bereik van het Château de Thouzon, terwijl Plateau busstation op 750 meter hier vandaan is. De gesitueerde in Châteauneuf-de-Gadagne Villa De Charme is gelegen binnen 15 minuten rjden weg van het Epicurium en op afstand van 3 km van uitgaansgelegenheden zoals golfbaan Garden Golf Avignon.

    Een complete keuken is uitgerust met keukengerei voor self-catering. Le Four a pizza ligt op een klein stukje lopen van Villa De Charme en verwent gasten met gerechten uit de Italiaanse keuken. De dichtstbijzijnde luchthaven is Avignon Caumont, op 5 km afstand van de 3-badkamer accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Voorzieningen foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Faciliteiten foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Kamer foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Voorzieningen foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Badkamer foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Toiletten foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Wastafels foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Faciliteiten foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Voorzieningen foto Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne Faciliteiten foto
    Huis 4 Slaapkamers

    Grootte: 170 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Villa De Charme?
      Ja, een complete keuken, samen met keukengerei, is beschikbaar in Villa De Charme.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Villa De Charme?
      Gasten van Villa De Charme kunnen onder andere de Romeinse Tuin (4 km), het Lac Saint Montange 4,1) en Parc des Expositions van Avignon 4,2) verkennen.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in dit vakantiehuis?
      Degenen die in dit vakantiehuis verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa De Charme Châteauneuf-de-Gadagne